Végegyházi siker Berekfürdőn

Az "Alkony" Nyugdíjas Klub 2010. augusztus 28-án (szombaton) reggel fél hétkor útnak indult Berekfürdőre, ahol immáron 20. alkalommal rendezték meg  a Berekfürdői Nemzetközi-Országos Nyugdíjas Találkozót.

Az idő sajnos nem volt kedvező, a nyugdíjasok mégis jó kedvvel és örömteli várakozással vágtak neki a hosszú útnak. Megérkezve a helyszínre nem sok idő jutott a körbenézésre, máris a fellépéseké volt a fő szerep.

Elsőnek Mihály Terézia mesével kedveskedett a nézőknek, Okos Zsuzsi meséjét adta elő, mely már több korábbi helyszínen is sikert aratott. Ezután Lászlóné Varga Zsófia szólóéneke következett, melyet szintén nagy elismeréssel fogadtak. A szereplést az "Alkony" Népdalkör népdalcsokra zárta, melyet a közönség tapssal és közös énekléssel honorált, a szereplésük végén pedig egyen fellépőruhájukért is gratulációt kaptak.

Délután a pihenésé, a fürdőzésé volt a főszerep. A tombolasorsolás végével pedig fáradtan, de annál több élménnyel gazdagodva indultak útnak, és vették Végegyháza felé az irányt.

Magyar Melinda

Fotó: Király Józsefné