Tisztújító polgárőr közgyűlés

2010. július 31-én 15 órai kezdettel tartotta a Végegyházi Vagyonvédelmi Polgárőr Egyesület tisztújító közgyűlését a végegyházi művelődési házban.

Első napirendi pontként Elek János elnök úr két előadónak adta át a szót. Varga János a polgárőröket érintő jogszabályokról, Kovács Péter pedig a KRESZ-ben történt változásokról tartott előadást. Majd minden jelen lévő polgárőr vizsgatesztet töltött ki. A mindenki által sikeresen letett vizsga után tagfelvételekről döntöttek a közgyűlésen megjelent polgárőrök. Következő napirendi pontként került sor a tisztújításra, hiszen az alapszabály szerint ötévente újra kell választani az elnökség tagjai. A közgyűlés újraválasztotta az eddig is jól tevékenykedő elnökséget, további öt évre bizalmat szavazva számukra.

A közgyűlést közös vacsorázással zártuk, a finom pörköltöt Elekné Julika főzte a vendégek számára.

- HJ -