Karácsonyi ajándék a gyerekeknek

A végegyházi katolikus egyházközösség a téli szünet előtt ajándékcsomaggal ajándékozta meg a helyi óvodásokat és iskolásokat.

Egyházközösségünk december 20-án délelőtt finomságokkal megrakodva érkezett a Civilek Házába. Diót, mogyorót, piros almát, mandarint, szaloncukrot hoztak bőségesen, nemes céllal. Bizonyítván, hogy adni jobb, mint kapni, jókedvű sürgés-forgás kezdődött.

Szorgos kezek ezekkel a nyalánkságokkal töltöttek meg sok-sok zacskót, melyeket ajándékul szántak a gyerekeknek. A jókedvű csomagolás közben egy cél vezette az egyházközösség aktivistáit, örömet okozni. Hiszen tudták, tavaly is sok mosolygós arc mondott köszönetet a meglepetésért.

S a mosoly most sem maradt el. December 21-én délelőtt az óvodások látogatták meg templomunkat, ahol karácsonyi csomagjukat átvehették. Az ovisok viszonzásként karácsonyi dalokat énekeltek, fokozva az ünnepi hangulatot. Délután az iskolások voltak a templom vendégei, s ők is átvehették csomagjaikat.

Így, karácsony előtt különösen szép pillanatok részesei lehettünk!