Nőnapi ebéd a Civilek Házában

Az Ezüstfenyő Nyugdíjas Klub nőnapi ebéden látta vendégül tagjait a Civilek Házában 2014. március 11-én.

A megjelenteket Baráth Mihály köszöntötte, külön tisztelettel a klub hölgytagjait, akik számára egy szál virágot is átadtak az urak. Az ebéd közben megkezdődött beszélgetés tovább folytatódott a finom ünnepi fogások után is.

Hiszen hiába a régi ismeretség, mindig akad valami új hír, mondanivaló, mindig történik valami a közös ismerősökkel, régi tanítványokkal, kollegákkal. A beszélgetés közben azért szerét ejtették a vendégek annak is, hogy körülnézzenek a nemrég felújított Civilek Házában is.

A jó hangulatú délután hamar elrepült, úgy tűnik mindenki jól érezte magát. Reméljük, sűrűbben láthatjuk vendégül az Ezüstfenyő nyugdíjasait, hiszen a Ház célja, hogy kicsik és nagyok minél többet használják. A programot a Nemzeti Együttműködési Alap támogatta.

Horváth László