Jótékonysági Bál 2010. február 13.

Idén immár 14. alkalommal rendezte meg a ”Szülők-nevelők a gyermekekért” gondolat jegyében meghirdetett zártkörű jótékonysági bálját a végegyházi általános iskola Szülői Munkaközössége.

A bál megnyitójában köszönetemet fejeztem ki mindazon személyek és intézmények felé, akik jelenlétükkel, munkájukkal, anyagi hozzájárulásukkal segítik a Szülői Munkaközösség tevékenységét. Külön köszöntöttem a körünkben Dr. Karsai József országgyűlési képviselőnket, aki néhány szóban üdvözölte a megjelenteket.

A bál rövid műsoráról az általános iskola felső tagozatos diákjai gondoskodtak, felkészítő tanáraik Dékány Ildikó, Molnár Linda és Szántó László közreműködésével. Vidám zenés-táncos előadásuk nagy tetszést aratott, különösen a fiúk tengerész tánca és a lányok fűszoknyás kosztümös megjelenése.  A bál nyitótáncaként előadott Bécsi keringő szemet gyönyörködtető, feledhetetlen látvány volt.

A vacsoráról a Farmer Csárda kiváló szakácsai gondoskodtak: tárkonyos raguleves, bécsi szelet, sajttal, sonkával töltött rántott szelet, natúrszelet gazdagon, rizs- és burgonya köret, káposztasaláta, somlói galuska.

Kb. 23 órakor tombolahúzásra került sor, majd azt követte a hajnalig tartó mulatság, amely jó hangulatáról, zenei hátteréről a Királyhágó zenekar gondoskodott.

Köszönöm mindazoknak, akik e rendezvény kapcsán tombola tárgy felajánlással, pénzbeli adománnyal segítik a Szülői Munkaközösség munkáját.

Hodroga Hajnalka, Mráz János és családja, Horváth Judit és családja, Barangoló Közhasznú Egyesület, Tóthné Molnár Katalin és családja, Paulik Margit és Margit Zoltán, Szalay László és családja, Rádainé Kunos Klára, Gyenes Mihály és Kassai Kinga, Nyári Mihály és családja,

Pál Andrea, Budai Márton és családja, Gulyás János és családja, Papné Szudár Anikó és családja, Gábor Ferenc és családja, Harczman Lajos és Kása Ibolya, Andrej Attila és családja, Batta Piroska, Augusz Anett, a Szivárvány Vegyeskedés tulajdonosa Gyeraj Andrásné, Droppa Bernadett, Sári László és családja, Jámbor Sándor, Kunos Jánosné és családja, Kevermes és Vidéke Takarékszövetkezet helyi kirendeltségének dolgozói: Mikula Istvánné, Bognár Róbertné, Sárközi Józsefné; Halász István és neje, Cséfán János és családja, Prágai Ágnes, Lipták Zsolt és családja, Kórógyi Sándor és Barkanics Krisztina, Skrován Sándor és családja, Juhász Csilla, Cséffai Zoltán és családja, Trajer Pál és neje, Dszamba Józsefné, Mikula István és családja, Tóth Ferenc és családja, Sóki Pál és családja, Pasek Tamás és neje, Kunos Ágnes, Lipták Sándor és családja, Sári László és Harczman Mária, Barecz Mihály és neje, Elek János és neje, Balda Tamás és családja, Szegedi Péter és családja, Baráth Mihály, Ezüstfenyő Nyugdíjas Klub, Kunos László és családja, Király Józsefné, Varchó István és családja, Lázár Szilveszter, Szlamcsik Jolán, Dr. Karsai József, az ÁMK dolgozói : Czuth Pálné, Dékány Ildikó, Horváth Judit, Lázár Szilveszter, Lipták Zsoltné, Molnár Linda, Paulik Margit, Prágai Ágnes, Ribovics Jánosné, Stáyerné Gömöri Beáta, Szántó László, Tóth Zoltánné, Tóthné Molnár Katalin.

Köszönjük az ÁMK vezetőségének a Művelődési Ház nagytermének a rendelkezésünkre való bocsátását.

Végegyháza, 2010. február 18.

Jámborné Svorenj Szilvia