Jótékonysági bál, tizenötödik alkalommal

A Végegyházi Általános Iskola Szülői Munkaközössége 2011. február 12-én rendezte meg hagyományos jótékonysági bálját a művelődési házban.

VIDEŐK A YOUTUBE-ON

SÁRKÖZI TAMARA,  SZÁZLÁBÚ-KÍNAI,  SZÁZLÁBÚ-HEYHÓ3. OSZTÁLY-DJ HÓFEHÉRKE,  1-2. OSZTÁLY-VUK

Tizenöt évvel ezelőtt rendezte meg első ízben iskolánk Szülői Munkaközössége a „Szülők-nevelők a gyermekekért” gondolat jegyében a jótékonysági bált, mely azóta is sok sokakat megmozgat falunkban és Végegyháza határain kívül is. „Két dolgot adjon az ember a gyerekeinek útravalóul: gyökereket és szárnyakat.” – olvashattuk a bál meghívóján, s ennek anyagi megvalósításához kérnek ez alkalmakon a szülők segítséget.

Az idei rendezvényt Stayerné Gömöri Beáta, iskolánk igazgatója nyitotta meg, majd Jámborné Svorenj Szilvia, az SZM elnöke köszöntötte a vendégeket ezen a zártkörű rendezvényen, megköszönve, hogy jelenlétükkel, anyagi hozzájárulásukkal segítik közösségünk munkáját. Majd tájékoztatta a közönséget az est részletes programjáról, jó szórakozást kívánva mindenkinek.

Ismertette azon magánszemélyek, illetve intézmények névsorát, akik a gyerekek javára adományokat tettek, megköszönve segítségüket: Sebők Andrea, Stayerné Gömöri Beáta, Baráth Mihály, Figura Ferenc, Barecz Mihály, Hodroga Hajnalka, Elek János és felesége, Ezüstfenyő Nyugdíjas Klub, Varchó István és családja, Pál Andrea, Harczman Lajos és Kása Ibolya, Puporkáné Cséffai Mária, Juhász Csilla, Barangoló Közhasznú Egyesület, Császár Ferenc és családja, Gyenes Mihály és Kassai Kinga, Rádainé Kunos Klára, Kunos Ágnes, Szalay László és családja, Halász István és felesége, Tóthné Papp Csilla, Kunos Lászlóné, Droppa Bernadett, Antoni Róbert és Nyári Katalin, Pekárné Tóth Erika, Tóth József és neje, Gábor Ferenc és családja, Andrej Attila és családja, Mráz János és családja, Paulik Margit, Vágó László és családja, Nyári Attila és családja, Korógyi Sándor és Barkanics Krisztina, Végegyházi Takarékszövetkezet, Mikula István és családja, Augusz Anett, Nyári Mihály és családja, Lipták Sándor és családja, Lipták Zsolt és családja, Sóki Pál és családja, Cséffai István és családja, Józsa Pál és családja, Kunos János és családja, Sári László és családja, Harczman Mária, Cséfán János és családja. Köszönetét fejezte ki az ÁMK vezetőségének, hogy a Művelődési Ház nagytermét rendelkezésükre bocsátotta.

Majd a Végegyházi Általános Iskola diákjai, kicsik és nagyok köszönték meg műsorukkal a segítséget. A vidám zenés-táncos műsorukkal, melyet nagy lelkesedéssel tanultak be, a gyerekek közel egy órán keresztül kellemes szórakozást nyújtottak a közönségnek. A műsor végeztével a Szülői Munkaközösség köszönetét fejezte ki a műsorban szereplő gyerekeknek és a felkészítőknek: Dékány Ildikó, Molnár Linda, Szántó László, Paulik Margit, Fehérné Talpai Erika, Tóthné Molnár Katalin, Tóthné Pap Csilla, Androvicz Edina és Rádai Renáta egy-egy szál rózsát kapott köszönetképpen. Majd következett a bécsi keringő, mely egyben nyitó tánca is volt az idei bálnak.

Ezt követően következett a vacsora, a Farmer Csárda jóvoltából, s a zene, melyről ma este Bába Szabolcs gondoskodott. S utána következett a késő éjszakáig tartó tánc, melyet csak a tombolahúzás szakított félbe.

- HJ –

Fotó: Kunos Ágnes, HJ