Iskolásaink kerékpáros sikere

Végegyházi általános iskolások Kerékpáros Iskola Kupán vettek részt 2009. április 8-án.

Április 8-án 9 órakor kezdődött Medgyesegyházán a Kerékpáros Iskola Kupa, melyet Dr. Nagy Béla nyitott meg, s ezután kezdődött el a vetélkedés külön a lányok és a fiúk között.

A területi versenyen Mezőkovácsháza, Medgyesegyháza, Kevermes, Kunágota, Kaszaper, a Mezőkovácsházi Csanád Vezér Általános Iskola, a Mezőkovácsházi Hunyadi János Közoktatási Intézmény, Battonya, Dombegyház, Nagybánhegyes és Végegyháza általános iskolai csapatai mérték össze kerékpáros tudásukat, összesen 52 diák indult.

Iskolánkat Császár Vivien, Majorosi Valentin, Szudóczki Szimonetta és Tataru Adrián képviselte.

Nagy örömünkre jól szerepelt a végegyházi csapat: Szudóczki Szimonetta 2. helyezést ért el, ő megyei versenyre is továbbjutott, mely Dobozon lesz április 21-én. Majorosi Valentin pedig 4. helyezést ért el.

Gratulálunk nekik, köszönjük, hogy öregbítették közösségünk jó hírét!

Prágai Ágnes