Községi Nőnap

Végegyháza Község Önkormányzata 2011. március 5-én, szombat délután rendezte meg hagyományos nőnapi ünnepségét a művelődési házban.

Több éve már, hogy Végegyháza Képviselő-testülete meghívja a településünkön élő nyugdíjas, háztartásbeli vagy munkanélküliek szociális segélyében részesülő hölgyeket a községi nőnapi ünnepségre. A vendégeket Varchó István polgármester úr és Baráth Mihály alpolgármester úr fogadta, majd polgármester úr köszöntötte e jeles nap alkalmából a rendezvény részvevőit.

Majd köszöntötte az ünnepségen megjelent legidősebb hölgyet, a 85 éves Szlamcsik Józsefné Piri nénit, s átadta az önkormányzat ajándékát. Ezt követően a végegyházi iskolások adtak ünnepi műsort, s a kellemes hangulat fokozásaként a megvendégelés mellett kellemes zene szólt, melyre sokan táncoltak is, sőt még tombolasorsolásra is sor került.

A vendéglátók köszönetüket fejezték ki a fellépő gyerekeknek, s a felkészítőiknek. Reményeink szerint emlékezetes napot szereztek a szervezők a község hölgyeinek.

- HJ  -

Fotó: Dékány Ildikó, HJ