Éjféli mise

A karácsonyi szent misére 2011. december 24-én 20 órakor került sor a végegyházi római katolikus templomban.

Szenteste napján megtelt a templomunk, sokan voltak kíváncsiak az ünnepi istentiszteletre. Előtte karácsonyi ünnepi műsor idézte fel a betlehemi történetet, az iskolások előadásában. Majd az Alkony Dalkör karácsonyi dalcsokra, Mihály Terézia szavalata folytatta a sort.

Este fél kilenckor kezdődött a szent mise. „Azok is meghallották a karácsonyi misére hívó harangszót, akik eddig nem hallották meg. Követtük a harang szavát, a szívünk hangját.” - mondta Orbán Sándor atya prédikációjában.

Szép, meghitt csendes megemlékezéssel fogadtuk  a család legmeghittebb ünnepét,  a karácsonyt községünkben.

- VB -