Karácsonyi meglepetés templomunkban

A végegyházi Egyházközösség december 21-én karácsonyi csomaggal lepte meg az óvodásokat és iskolásokat.

Egyházközösségünk karácsony előtt meglepetést készített a végegyházi gyerekeknek, melyet 2012. év utolsó tanítási napján, december 21-én pénteken adott át a római katolikus templomban. Délelőtt az óvodások, délután az iskolások látogattak el a templomba, ahol először Orbán Sándor atya, majd Augusz Mihályné kívánt kellemes karácsonyi ünnepeket a gyerekeknek és pedagógusaiknak, majd mindenkit egy-egy ajándékcsomaggal leptek meg az ünnep alkalmából.

A római katolikus egyházközösség mindenkit szeretettel vár a karácsonyi szent misére, mely december 24-én este 8 órakor kezdődik az iskolások és az asszonykórus műsorával!