Jótékonysági bál 2014

Iskolánk Szülői Munkaközössége 2014. február 15-én rendezte meg hagyományos jótékonysági bálját a végegyházi művelődési házban.

Tizennyolc évvel ezelőtt rendezte meg első ízben iskolánk Szülői Munkaközössége a jótékonysági bált, mely azóta is sokakat megmozgat községünkben. „Két dolgot adjon az ember a gyerekeinek útravalóul: gyökereket és szárnyakat.” – ennek anyagi megvalósításához kérnek ez alkalommal a szülők segítséget.

Ebben az évben száznyolcvan vendég érkezett a bálra, akiket Jámborné Svorenj Szilvia, az SzM elnöke köszöntött, megköszönve, hogy jelenlétükkel, munkájukkal, anyagi hozzájárulásukkal segítik a Szülői Munkaközösség tevékenységét.

A bál műsoráról az általános iskola diákjai gondoskodtak, felkészítő tanáraik közreműködésével, kellemes szórakozást nyújtva a közönségnek. Majd a vacsora után jöhetett a tánc és a mulatság, a zenét a Live Band szolgáltatta.

Felajánlásaikkal e rendezvényt támogatták:

Barecz Mihály és felesége, Halász István és felesége, Varchó István és felesége, Baráth Mihály és felesége, Barangoló Közhasznú Egyesület, Végegyházi Sporthorgász Egyesület, a Szent György Patika dolgozói, Ezüstfenyő Nyugdíjas Klub, Augusz Anett, Veszprémi Anna és családja, Kovács Éva aljegyző, Kemény Lajos és felesége, Király Sándor és felesége, Gyovai Csanád és Király Rita, Sóki Pál és családja, Mráz Jánosné, ifj. Mráz János, Kórógyi Sándor és családja, Domokos Jenő és családja, Tóthné Molnár Katalin és Kovács Attila, Cséffai Zoltán és családja, Nyári Sándor és családja, Czúth István, Nyári Attila és Czúth Krisztina, Rádainé Kunos Klára és családja, Kunos Ágnes és családja, Nyári Mihály és családja, Medve József és családja, Sári László és családja, Császár Ferenc és családja, Pokorádi István, Huli Attila és családja, Fülöp Gábor és Huli Emese, ifj. Cséffai Zoltán és családja, Gyenes Mihály és családja, Antóni Róbert és családja, Nagy Attila és családja, Szalay László és családja, Krébesz Ferenc és családja, Prágai Ágnes, Szántó László és Dékány Ildikó, Sári Sándor és családja, a Napközi Konyha dolgozói, Svorenj Tibor és családja.

A szervezők mindenkinek köszönik a segítséget!