Végegyházi gyermeknap

A végegyházi általános iskola Szülői Munkaközössége 2015. május 30-án rendezte meg a Gyermeknapot a községi ligetben.

A szülők reggel fél kilenctől várták a gyerekeket a ligetben, ahol Jámborné Svorenj Szilvia, az SzM elnöke köszöntötte az érkező kicsiket és nagyobbakat.

Buzdította őket, próbálják ki a ligetben található játékokat, használják ki a nem mindennapi lehetőséget.

Hiszen választékban nem volt hiány! Légvár, ugróasztal, rodeó bika, trambulin jamp várta a gyerekeket, de ki lehetett próbálni többek között a rekeszmászást, a gladiátorküzdelmet is, sőt zenés műsor is gazdagította a napot.

A játékok mellett a szülők tízóraira süteménnyel, ebédre paprikás krumplival és jégkrémmel kedveskedtek a gyerekeknek.