10. Farsang Kupa Végegyháza 2010

meghívásos asztalitenisz csapatverseny

A tizedik rendezvény résztvevőit Baráth Mihály alpolgármester úr szívet melengető szavai fogadták. A megnyitó után két verseny párhuzamosan elkezdődött, nyolc csapattal egy már hagyományos három fős csapatverseny. Két négyes csoportban körmérkőzéses formában, majd a csoportgyőztesek vívták a nagyon izgalmas döntőt. Első alkalommal hivatalosan is megrendeztük négy csapattal a kétfős (DC) csapatversenyt. Így biztosítva a helyi fiatal és női játékosaink versenyzési lehetőségét.

Akik éltek is az alkalommal, és nagyszerűen megállták a helyüket az asztaloknál. Késő délután ért véget a játék, mindenki kellemesen elfáradva várta a verseny utáni ebédet.

A háromfős csapatverseny eredménye:

1. Végegyháza I. (Bognár I., Kerekes R., Szalai B., Molnár A., Martonosi Á., Nagy Gy. J.)

2. Gyoma Pack (Zsenkó L., Farkas R., Nagy B., Nagy J.)

3. Békés (Czebe Gy., Czuppon T., Bagi A.)

4. Sarkad (Fodor A., Keresztes S., Stir Gy., Bréd M.)

5. Végegyháza II. (Ribovics J., Szabóné, Dobos A., Hegyi T.)

6. Tótkomlós (Litanszki A., Varga J., Szuszekér R., Sihorcz T.)

7. Csárdaszállás I. (Bere J., Makai Gy., Izsó L.)

8. Csárdaszállás II. (Márton A., Márton M., Sánta F., Kozma G.)

Kétfős csapatverseny DC:

1. Csárdaszállás I: (Márton A.-Márton M.)

2. Végegyháza I. (Cséfán Á.-Gulyás J.)

3. Csárda-Végegy-Vegyes (Békési R.-Császár V.)

4. Végegyháza II. ((Császárné Czuth Erzsébet-Ribovics Jánosné)

A díjátadások végén Tótkomlós csapata külön díjazásban részesült, mint a torna legsportszerűbb együttese, ezzel is megköszönve a tíz év előtti segítséget, így kerültünk a Békés megyei asztalitenisz versenyeibe. Még egy különdíj a legtechnikásabb játékos címe is Végegyházán maradt, Szabóné Kiss Szilvia személyében.

Itt szeretnénk megköszönni támogatóinknak a segítséget: Békés Megyei Asztalitenisz Szövetség, Végegyháza Önkormányzat, Cséfán János, Varchó István, Szedlacsek Béla, Czuth Pálné, Császár Ferenc és családja, Mikite Istvánné, Czirbus Imre és családja, Bognár József és családja, Ribovics János és családja, és Bognár Istvánné.

Bognár István

Ribovics János