Eljött az idő, kezdődik a nagy kaland...

2012. július 2-tól negyedik ízben szervez nyári tábort a Barangoló Közhasznú Egyesület Végegyházán.

A Barangoló Bejárós Tábort idén a Barangoló Gyűjteményes Házban és a Barangoló Közösségi Házban felváltva szervezzük a táboros gyerekeknek. Már hetek óta teszünk-veszünk annak érdekében, hogy a két helyszínt a táborosok fogadására alkalmassá tegyük. Mint eddig mindig, most is a szülőkre és a gyerekekre bíztuk a választást, igénybe veszik-e egyesületünk nyári szolgáltatásait.

A negyedik táborunkba huszonnégy óvodás és iskolás barangoló bejárós táboros fog járni négy héten keresztül, természetesen most is térítésmentesen. A gyerekek már tudják, minden nap más és más programot kínálunk nekik, a szülők pedig biztosak lehetnek benne, jó helyen, felügyelet alatt van gyermekük.

Mint eddig is, szívesen látunk vendégeket, s ha még meglepetést is hoznak, annál nagyobb a táborosok öröme. Hiszen közös összefogással még nagyobb élményt tudunk nyújtani a végegyházi gyerekeknek. A támogatást, a segítséget pedig most is köszönjük szépen!

Akit érdekel, mi mindent csinálunk, táboros eseményekről most is olvashatják majd a Barangoló Tábori Naplót.

A BB Tábor után pedig három szaktáborral várjuk még az érdeklődőket: a focitábor, az íjásztábor és a horgásztábor egy-egy héten keresztül várja majd az érdeklődőket. A végegyházi gyerekek most sem fognak unatkozni. No meg mi sem!

Horváth Judit, Horváth László