SzM Sportnap

Az iskolai Szülői Munkaközösség idén is megrendezte hagyományos Sportnapját, melyre 2014. november 29-én került sor a tornateremben.

Az ősz végén megrendezésre kerülő versengésre délután két órakor szülők és gyerekek töltötték meg a tornatermet, ki nézőként, szurkolóként, ki pedig versenyzőként. A rendezvényt Jámborné Svorenj Szilvia nyitotta meg, köszöntve a megjelenteket. Az alsósok és a felsősök versenyét idén is Paulik Margit állította össze és vezette le.

Először a kisebbek szüleikkel, felnőtt segítőikkel indultak a rajthelyre, hogy tíz feladaton keresztül mérjék össze tudásukat. A csapatok tagjait szokás szerint először kisorsolták, majd jöhetett a játék, nagy biztatás közepette.

Majd a nagyok következtek, hogy mindent beleadva mérkőzzenek meg a váltóversenyek során. A jó hangulatot fokozta a rendezvény végén az ajándékok kiosztása, hiszen az is hagyomány, hogy akár győztes, akár sereghajtó volt egy-egy csapat, minden gyerek kap a szülőktől ajándékot, a sportnap szép emlékéül.

Horváth Judit